Garden Lux

Garden Lux

Tkanina Garden-Lux  se vyznačuje odolností vůči vodě. Látka je z jedné strany potažena bezbarvým polyuretanem, který odpuzuje vodu. Textilie je velmi odolná proti oděrům a roztažení, a přitom měkká a příjemná na dotyk. Díky těmto vlastnostem nachází tkanina široké uplatnění v průmyslu, např. při výrobě zahradního nábytku, sedacích vaků a polštářů, pelechů, batohů, markýz, stany, ubrusů, pracovního oděvu a dalších voděodolných výrobků.

Tkanina se snadno udržuje čistá – skvrny a nečistoty odstraňujeme pomocí měkké houbičky a vody s mýdlem (teplota 30ºC), případě pomocí slabších čistících prostředků. K čištění nepoužívejte agresivní chemické čistící prostředky obsahující rozpouštědla a bělidla.

Židle, pohovky, křesla, tašky, batohy, potahy na plážová lehátka, psí pelechy / polštáře / psí matrace, ozdoby a ruční práce, ale také kočárky, stany, plachty, plachty, markýzy, plátno, potahy na čalounění, stánky, deštníky a pavilony - vaše představivost nemá žádná omezení.

Je to stále málo? Naše tkanina se vyznačuje:

✓ poutavá vícebarevná melanžová struktura
Vodotěsné - rozlité kapaliny nepronikají látkou, ale zůstávají na povrchu - ve formě kapek - které lze snadno setřít hadříkem
✓ Tkanina prošla mnoha testy, aby zdůraznila své vlastnosti.
✓ Má certifikát Oeko-Tex® Standard 100 a splňuje požadavky nařízení EU REACH.
✓ Materiál neobsahuje žádné škodlivé prvky a neobsahuje těžké kovy.
✓ Můžete jej ušít na domácím šicím stroji.

Zobrazení 1-9 z 9 položek
Product added to wishlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.